40 Funkcjonariuszy Straży Granicznej odebrało dyplom UW

W dniu 19 czerwca br. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej (COS SG) w Koszalinie odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych UW „Współczesne migracje międzynarodowe”. Była to pierwsza edycja dedykowana wyłącznie funkcjonariuszom Straży Granicznej. Tym razem słuchaczami studiów byli funkcjonariusze pracujący na granicach zewnętrznych UE w pionie ds. cudzoziemców. Studia były realizowane przez Ośrodek Badań nad Migracjami na zlecenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Projekt był współfinansowany ze środków Funduszu Granic Zewnętrznych. Czterdziestu Funkcjonariuszom - Absolwentom gratulujemy ukończenia studiów!

Absolwenci studiów podyplomowych „Współczesne migracje międzynarodowe”, tuż po uroczystym zakończeniu, hol główny Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, 19 czerwca 2011 r. Źródło: COS SG w Koszalinie.

Opublikowano w numerze: 30 / Lipiec-Sierpień 2011